KONSOLPC

Call Of Duty: Black Ops Cold War Zombies Bir Haftalığına Oynaması Ücretsiz Oluyor

Cold War’ın Zombi modu 14 – 21 Ocak tarihleri arasında PlayStation, Xbox ve PC platformlarında oynaması ücretsiz oluyor. Bu tarihler arasında oyuna dilediğiniz platformdan ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Ancak 21 Ocak tarihinden sonra devam edebilmek için oyunu satın almanız gerekli.

Arkadaşlarınızla zombilere karşı savaştığınız bu mod oyuncular tarafından oldukça beğenilen bir mod. Bir nevi Left 4 Dead gibi düşünün ama yapımcı biraz daha COD stilinde yapmış. Yapımcı Zombi modu ile alakalı bir gelişme olacağını duyurmuştu ama biz bir uptade bekliyorduk. Belki de gelecektir, yapımcı oyuncuları oyuna çekmek istiyordur. Bilemeyiz…

Zombi modu ilk olarak Call Of Duty: World at War ile ortaya çıktı ve daha çok Nazi Zombies biliniyor. Hala daha Zombies modu oynanmakta ve oyuncular tarafından sevilmekte. Zombies modu her COD oyununda şekil değiştirse de her zaman daha iyisini yapmaya çalıştı ve başarılı oldu gibi gözüküyor.

Activision 1 yılda 3 milyar dolar kazanç elde etdiğini unutmayalım. Bu cidden büyük rakam. Bu kazançla Activision zombi moduna yenilik getirmek isteyecektir.

Activision daha bir süre Modern Warfare, Warzone ve Cold War’ın ekmeğini yiyecek gibi duruyor. Oyuncuların oyuna olan tutkusu ve oyuna para yatırması bitmeyince, oyuna olan destek de bitmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu