PCKONSOL

Call of Duty: Black Ops Cold War’a Nükleer Silah Geliyor

Call of Duty: Black Ops Cold War için önümüzdeki hafta gelecek olan güncelleme ile yeni 6v6 multiplayer modla bir dizi termo-nükleer silah da ekliyor.

Gelecek Perşembe, 14 Ocak, Cold War’un ilk sezon ortası güncellemesi, dünkü Call of Duty yamasının yama notlarının yanı sıra açıklandı. Bu güncelleme mevcut çok oyunculu modlara bazı güzel değişiklikler eklerken önümüzdeki hafta Treyarch’ın yeni bir mod olan Dropkick’ini de tanıttığını görebilirsiniz.

Dropkick’i ilk defa duyuyorsanız tanımı şöyle: “Nükleer kodların kontrolü için mücadele.” İki ekibin fırlatma kodlarını ele geçirmeye çalıştığını ve bir nükleer bomba patlatma konusunda birbirlerine girdiğini görüyoruz.

Fireteam’e ayrıca güneşli yeni Sanatorium haritası geliyor (yukarıdaki resim), Zombies ise yeni varyantı Cranked ile Jason Statham oluyor (Jason Statham, Cranked: High Voltage filmi). Burada öldürülen her shambler, sıfıra ulaştığında sizi öldürecek olan bir zamanlayıcıya değerli saniyeler ekler. Yani en çok shambleri öldüren hayatta kalır. Cold War’un PlayStation’a özel Onslaught Mode’una da Raid adlı yeni bir harita geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu