Call Of Duty Modern Warfare 2 İçin Detaylı Bilgiler Yakında Geliyor

2019'da çıkan Call of Duty Modern Warfare'ın devam oyunu hakkında ilk bilgileri yakında alacağız.

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Activision’ın 2003 yılından itibaren bizlere sunduğu Call of Duty markası, ilk olarak 2007 yılında çıkan Call of Duty Modern Warfare yapımı ile farklı bir seviyeye ulaşmış ve bu oyunun oluşturduğu yolun izini süren birçok yapım da görmüştük.

Fakat Call of Duty markası üzerindeki ilgi ivmesinin bir zaman sonra azalmaya başlamasının ardından Activision, 2019 yılında yeni Call of Duty: Modern Warfare oyununu bizlere sunarak seriye karşı azalmış olan ilgisizliği bir nebze ortadan kaldırmış ve seri tekrardan merak edilesi bir yola girmişti. Bunun ardından da Call of Duty Black Ops: Cold War ve Call of Duty: Vanguard oyunlarında denediği farklı mekanik ve hikaye anlatımı tarzıyla birlikte Modern Warfare yapımının açtığı yenilikçi tutumu devam ettirmişti.

call of duty modern warfare 2

Resmi olarak açıklanmamasına rağmen geliştirildiği doğrulanan ve bu sene içerisinde çıkması beklenen Modern Warfare 2 yapımının ise yine aynı şekilde kısmen yenilikçi bir yoldan gitmesi bekleniyor. Modern Warfare 2’nin ardından ise Call of Duty: Warzone 2 çıkışını yapacak ve yapımı bekleyenlere yeni bir battle royale deneyimi sunacak.

Call Of Duty Modern Warfare 2 İçin İlk Bilgiler 30 Nisan’da

Modern Warfare 2 adına çok fazla ayrıntı bilmememiz dolayısıyla nasıl bir yapım göreceğimizi kestirmek zor, fakat yapılan bir sızıntıya göre 30 Nisan gününde oyun hakkında bir şeyler göreceğiz.

Oyunlar hakkında sızıntılar ve bilgiler paylaşan RalphsValve isimli Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan bir tweette belirtilenlere göre, resmi olarak yapılacak “kapsamlı bir açıklama” Mayıs ayı içerisinde geleceği söylenirken, 30 Nisan tarihinde de oyun hakkında bir şeyler göreceğiz. Söylenen diğer açıklamalara göre ise Modern Warfare 2 adına yayınlanacak DLC’ler ise her zamankinden daha fazla yeniden düzenlenmiş harita içerecek.

RalphsValve isimli bu kullanıcının yaptığı sızıntının doğru olma ihtimali ne kadar bilemeyiz fakat serinin sevenleri hem Nisan aynın sonunda hem de Mayıs ayı içerisinde oyun hakkındaki haberleri takipte kalsınlar.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image