PCKONSOL

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone İçin Yeni Modlar Sızdırıldı

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone İçin Yeni Modlar Sızdırıldı

Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone için bir dizi olası yeni mod Twitter’da @ModernWarzone adlı kullanıcı tarafından keşfedildi. Modlarla ilgili referanslar, 24 Ağustos’ta yayınlanan sezon ortası güncellemesinden sonra oyunun iki dosyasında görüldü. Warzone’a Pandemi/Salgın, Zırhlı Kargo/Kamyon Savaşları, Yağma: Yangın Satışı, Zombi Royale. Modern Warfare için ise bulunan dosyalarda Shipment/Shoot House and Realism Ground War Reinforce. Call of Duty hayranlarının dört gözle bekleyeceği çok şey olacak gibi gözüküyor. @ModernWarzone’un tweet’ini aşağıda görebilirsiniz.

https://twitter.com/ModernWarzone/status/1298161051993804800

Bu olası modlara ek olarak, Nightfall modu da Call of Duty: Warzone’a gelecek gibi görünüyor. Bunun referansı ise Nightfall solo, duo, trio ve quadraları ile ilgili dosyalar da @ModernWarzone tarafından keşfedildi.

Bu haberimizle CoD hayranlarını mutlu edebildiğimizi umuyoruz fakat bu tür sızıntılara kesin gözüyle bakmamaları gerektiğini de hatırlatalım. @ModernWarzone oldukça güvenilir bir kaynak olarak biliniyor ama video oyun endüstrisinde planlar sürekli değişir ve –işler beklendiği gitmeyebilir–
Peki bu modlar oyuna ne zaman gelecek? Activision ve Infinity Ward resmi bir açıklama yapana kadar kesin bir şey söylemek yanlış olur fakat uzak olmayan bir gelecekte oyunda görecekmişiz gibi duruyor.

2 gün önce Modern Warfare ve Warzone için sezon ortası güncellemesi yayınlandı. Bugün de Call of Duty: Black Ops Cold War’ın resmi olarak duyurulmasını bekliyoruz. Ayrıca oyun severler olarak Perşembe günü planlanan Gamescom dijital etkinliğinde oyuna daha yakından bakma şansını yakalayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu