Call of Duty: Modern Warfare, Warzone ve Mobile’ın Yeni Sezonu Ertelendi

Ersel Ay
Ersel Ay
1 Dk Okuma Süresi

Call of Duty resmi Twitter hesabından yapyapılan açıklama ile, 4 Haziran da çıkması planlanan, Call of Duty: Modern Warfare, Warzone ve Mobile’ın yeni sezonu “şimdi tam zamanı değil” diyerek belirsiz bir tarihe erteledi.

Açıklamada:

“Hepimiz Modern Warfare, Warzone ve Call of Duty: Mobile’ın yeni sezonlarını oynamayı dört gözle beklerken şimdi tam zamanı değil” diyor. “Modern Warfare Sezon 4 ve Call of Duty: Mobile Season 7’nin lansmanlarını daha ileri tarihlere taşıyoruz.” Şu anda eşitlik, adalet ve değişim için konuşanların görülüp duyulma zamanı. Sizin yanınızdayız.” deniyor.

Bu açıklamanın ana sebebi 25 Mayıs’da George Floyd’un öldürülmesi sebebiyle ABD’de ki yaşanan protesto gösterileri. Daha önce Sony’de PlayStation 5 etkinliğinin ertesi bir tarihe ertelendiğinin açıklamıştı.

Bizde Misternoob Ekibi olarak  her türlü ırkçılığa karşı olduğumuzu buradan belirtmek istiyoruz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Merhaba, öncelikle adım Ersel, 21 yaşındayım. Şu anda Dil ve Konuşma Terapisi öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli oyun dünyasındayım. Daha çok aksiyon bazlı story modlu oyunlar oynuyorum. Burada size duygu, düşünce ve tecrübelerimi aktarmak istiyorum.Umarım yazılarım hoşunuza gider. Sağlıcakla kalın efendim. :)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir