Call of Duty Stüdyosu ”Açık Dünya RPG” Oyunu İçin İş İlanı Yayınladı

Görünüşe göre Infinity Ward Polonya, Yeni bir açık dünya AAA oyun üzerinde çalışıyor.

Serhat Uzun
Serhat Uzun
1 Dk Okuma Süresi

Oyun dünyasındaki en bilinen serilerden biri olan Call of Duty ile tanınan Infinity Ward, yeni bir yolda da ilerlemek istiyor gibi duruyor. Infinity Ward Polonya ekibi ”Açık dünya RPG” olarak tanımladığı oyun için yeni bir iş ilanı yayınladı.

CharlieIntel Twitter hesabı, bulduğu bilgiye göre Infinity Ward, deneyimli ve açık dünya oyunlarında doğrusal olmayan hikayelerde uzman bir Hikaye Yönetmeni arıyor. Proje hakkında nerdeyse hiçbir fikrimiz yok ancak muhtemelen AAA bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

Bu iş ilanının özelliklerine baktığımızda Infinity Ward, doğrusal hikaye anlatımıyla özdeşleşmiş serilerden biri olan Call of Duty’den çok daha farklı bir işle karşımıza çıkacak gibi duruyor. Tabi bu RPG kısmına baktığımızda oyunun nasıl bir rol yapma derinliğine sahip olacağını söylemek de zor. Oyun bir sıra tabanlı RPG gibi de olabilir ya da The Division tarzında bir RPG’de olabilir. Infinity Ward FPS askeri savaş oyunlarıyla tanınmış bir ekip olsa da çok farklı bir işle de karşımıza çıkabilir.

Şimdilik bu konu hakkında daha fazla bilgiye sahip değiliz. Daha fazla bilgi çıktığında anında haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir