Call of Duty Vanguard’ın Alfa Testleri Bu Hafta Başlayacak

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Sledgehammer Games, PlayStation kullanıcılarına özel Call of Duty Vanguard için bir alfa testi başlatacağını resmen duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde çeşitli sızıntılarda “Gunfight Battle Royale” olarak geçen mod, bu alfa test aşamasında “Champion Hill” olarak çıkışını yapacak ve bu test; 27 Ağustos TSİ 20.00 ile 29 Ağustos TSİ 20.00 tarihleri arasında her bir PS5 ve PS4 kullanıcısına açık olacak.

Call of Duty Vanguard

Call of Duty Vanguard’daki Champion Hill nedir?

2019 yapım Modern Warfare’de yer alan ve küçük takımlı bir çok oyunculu mod olan Champion Hill, bu oyunla birlikte birden fazla takımın ayakta kalmaya çalışan olmak için bölümlere ayrılmış büyük bir haritada mücadele ettiği haline genişletildi. 

Geliştirici, mod ve test süreci için şu ifadeleri kullandı:

“Champion Hill’de takımınız, – alfa testi sırasında İkili (2v2) veya üçlü (3v3) – diğer takımlara karşı yuvarlak bir ölüm maçı turnuvasında yarışacak.”

“Herkes aynı ekipmanla başlar ve ölümcül olabilse de, düşmanın canını alarak veya haritanın etrafına dağılmış damlalardan Nakit toplamak, başlangıç silahlarınızı yükseltmenize ve yeni silahlar, ekipman, avantajlar ve daha fazlasını satın almanıza olanak tanır.”

Champion Hill kocaman bir haritada; Airstrip, Trainyard, Market ve Courtyard isimli beş bölüme ayrılacak. Bir oyuncu savaş sırasında öldüğünde, izleyici olarak başka bir platformdan maçı takip edebilecek.

5 Kasım tarihinde Vanguard’ın piyasaya sürülmesinden önce belki de ilk ve son kez oyun severler, serinin yeni yapımını deneyebilecekler. Ön yükleme, 27 Ağustos’ta planlanan test aşamasından önce önce 23 Ağustos TSİ 13.00’da başlayacak. Modern Warfare, Warzone ve Black Ops Cold War oyunları yüklü olanlar, indirildikten sonra ana menüden alfa testine erişebilecekler. Call of Duty Vanguard’ın çok oyunculu modu ise 7 Eylül tarihinde daha detaylı bir açıklama ile ayrıntılı olarak gösterilecek.

Bildiğiniz üzere pazar günü Sledgehammer, 10 Eylül’de PS platformlarında ve 16 Eylül’de diğer platformlarda ön sipariş veren oyun severler ve en son 18 Eylül tarihinde herkese açık olacak bir betayı da doğrulamıştı.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image