Call Of Duty Vanguard Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty Vanguard beta süreci sona erdi. Bu sürecin ardından oyuncuların en çok merak ettiği konu oyunun hikaye modu oldu. Geliştirici ekip oyuncuların merakını gidermek için hikaye moduna ait bir video paylaştı. Video bizleri oyunda yöneteceğimiz kilit oyuncular ile tanıştırıyor.

Paylaşılan video izleyenleri oldukça derinden etkiliyor. Video da savaşın doğası, atmosferi ve ne kadar üzücü bir olay olduğu tamamen felsefi iyi bir biçimde ele alınmış. Savaşın kentlerde yarattığı yıkımı bizlere yansıtabilmek için oldukça fazla detaya yer verilmiş ve oldukça gerçekçi ayrıntılarla anlatılıyor. Ayrıca bir grup askerin kahramanlıklarını da işlemeyi ihmal etmemişler.

Call Of Duty Vanguard Hikaye Fragmanı

Paylaşılan video sayesinde ana karakterimiz Arthur Kingsley ve yönettiği ana ekiple tanışıyoruz. Ekipte; pilot Wade, yıkım uzmanı Lucas, olağanüstü keskin nişancı Helena ve sağ kolumuz Richard yer alıyor. İkinci Dünya Savaşı’nın son günlerinde Hitlerin yerine geçme planları kuran muhalif Nazi yetkilisi Freisinge ile de tanışıyoruz.

call of duty: vanguard

Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım tarihinde PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir