Call of Duty Vanguard Zombi Modundan Oynanış Videosu Sızdırıldı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

20 dakikalık Call of Duty Vanguard Zombi Modu oynanış videosu, oyunun bu haftaki piyasaya çıkış tarihinden önce sızdırıldı. Sızdırılan videoda yer alan görüntüler geçtiğimiz ay geliştirici Treyarch tarafından gayriresmi açıklanan fotoğraflara göre daha çok detayı bizlere sunuyor.

Geliştirici Ekip Zombi modu ile ilgili:
İşbirlikçi deneyim devam ediyor ve derinden ilgi çekici bilgiler yaratmak için Dark Aether hikayesi ile birleşiyor. Bir yandan modun oldukça popüler olmasını sağlayan temel oynanış mekaniklerinde bir dizi yenilik bulunuyor. Stalingard’dan Shi No Numa’ya kadar, moda eklenen bir dizi yeni yetenek ile beraber Von List’in ölümsüz ordusu ile her cephede savaşacaksınız. açıklamasını yapmıştı.

Ek olarak, sızdırılan oynanış videosu Activision tarafından paylaşılan yerlerden telif atılarak kaldırılıyor.

Call of Duty Vanguard’a Akıllarda Kalıcı Olacak Karakterler Gelmeli

Gerçekleştirilen bir New York Comic Con panelinde konuşan Sam Maggs, çıkış tarihi yaklaşan Vanguard’da yer alacak olan karakterler hakkında bazı yorumlarda bulundu. Hayran kitlesi oldukça fazla olan ve oldukça fazla ödüle layık görünen serinin yeni ve etkileyici maskotlara ev sahipliği yapması gerektiğini söyledi.

İkonik CoD karakterlerini nasıl yaparız diyerek bu sürece girdik. Çünkü şu anda Call of Duty’de bu tarz karakterlere gerçekten sahip değiliz. Örneğin Halo gibi bir oyunu  düşündüğünüzde, aklınıza Master Chief gelir. Ancak CoD’u düşündüğünüzde gerçekten o göze çarpan karakterler oyunda bulunmuyor.

Ayrıca geçtiğimiz ay Sledgehammer, Cod Of Duty: Vanguard’ın canlı sezonlarını sürekli güncel tutabilmek ve gelecek yıllar için planladıkları projeleri daha kolay gerçekleştirebilmek için yeni bir stüdyo açtığını duyurdu. Açtıkları yeni stüdyo Guildford merkezli olacak ve İngiltere’de bulunacak.

Call of Duty Vanguard, 5 Kasım tarihinde PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformları için çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir