Kategorilendirilmemiş

Call of Duty Warzone Battle Royale Oyunu Duyuruldu

Call of Duty Warzone Battle Royale Oyunu Duyuruldu

Activision’ın sevilen oyunu Call of Duty’nin battle royale modu olan Warzone bugün duyuruldu. Oyun yarın (10 Mart) herkese ücretsiz olarak PC (Battle.net), PS4 ve Xbox One platformlarında Modern Warfare oyununa ekleniyor.

Modern Warfare oyunun sahipleri oyunu Türkiye saati ile 18.00’da, ana oyuna sahip olmayanlar ise oyunu 22.00’da oynayabilecekler. Oyunun boyutu ana oyun sahipler için 15 – 22 GB arasında olacakken, oyunu ilk defa indirecekler için 80 – 100 GB arasında olacağı açıklandı.

Call of Duty Warzone aslında içinde iki mod barındıracak.

Bunlardan birincisi bildiğimiz gibi sona kalan kişinin hayatta kaldığı Battle Royale modu. 150 kişi oldukça geniş olan haritada (Verdansk haritası 300’den fazla bölge bulunuyor) hayatta kalma mücadelesi vereceği bu modda The Gulag denen bir sistem mevcut olacak. The Gulag’ı bir hapishane olarak düşünebilirsiniz. Oyunda öldürüldüğümüz taktirde bu The Gulag bölgesine gönderileceğiz ve 1v1 maçlar yaparak tekrar oyuna dönme şansı yakalayacağız.

Oyunda ki ikinci mod ise Plunder modu. Bu modda aynı haritada ve aynı oyuncu sayısıyla gerçekleşecek. Ancak bu modda ki amacımız en son hayatta kalma değil, en çok parayı toplama olacak. Bunu da loot yaparak, rakipleri öldürüp paralarını çalarak ve oyun için kontratları tamamlayarak sağlayacağız.

Her iki modda da ATV, Tactical Rover, SUV, kargo kamyonu ve helikopter gibi araçları kullanabiliyor olacağız. Ayrıca oyunda solo, duo ve trio seçenekleri de mevcut olacak.

Oyun içerisinde kazanılan para ile Buy Station denilen yerlerden Killstreaks, Redeploy Tokens, Self-Revive Kits gibi birçok şeyi satın alabiliyor olacağız.

Eğer ki Call of Duty: Modern Warfare oyununa sahipseniz oyun içindeki ilerlemenizi Warzone modunada aktarabileceksiniz.

Oyunun tanıtım fragmanını aşağıda ki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Oyunu indirme saatleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu