PCKONSOL

Call of Duty: Warzone İçin Yeni Harita Rebirth Island

 

Geçtiğimiz hafta Call of Duty veri madencileri tarafından ortaya atılan iddia göre Rebirth Island’ın, Warzone’da bağımsız bir harita ve mod olması bekleniyordu. Call of Duty: Black Ops Cold War Birinci Sezon sinematik videosunda ise yeni operatör Vikhor “Stitch” Kuzmin’in Rebirth Adası’nın bir fotoğrafını tuttuğunu görüyoruz. Böylece Rebirth Adası resmen ortaya çıkmış oldu ve ortaya çıkan iddiaları da doğrulamış oldu. Muhtemelen yakın zamanda Warzone’da yeni haritaya atlama şansını yakalayacağız.

Vikhor “Stitch” Kuzmin, Rebirth Adası’ndaki deneysel bir kimyasal silah üretim tesisi olan Nova 6 programının eski KGB lideridir. Black Ops: Cold War hikaye modunda CIA ajanı olan Russell Adler, Rebirth Adası’nı 60’larda kapatmıştı.

Görünen o ki, Activision online oyunlarına hafif-hafif güçlü bir hikaye eklemek istiyor. Acaba ne kadar başarılı olacak?

Ayrıca, Videoda Russell Adler’in New Jersey’deki Mall at the Pines’i ziyaret ettiğini görüyoruz. Bu, geçen hafta veri madencileri tarafından sızdırılan bir Black Ops: Cold War haritası.

Birinci Sezon, 16 Aralık’ta Call of Duty: Black Ops Cold War’a geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu