Call Of Duty Warzone’a Duos Modu Gelecek

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Call Of Duty Warzone’a Duos Modu Gelecek

Call of Duty: Warzone Mart ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, büyük bir başarı yakaladı ve çok popüler bir oyun oldu. Oyunun geliştiricileri Infinity Ward ve Raven Software’in de oyuna sürekli yeni modlar eklemesi, biz oyuncuları da çok mutlu ediyor. Oyun ilk çıktığında sadece üç kişilik takımlar halinde mücade edebiliyorduk, ancak oyuna hızla solo modu ve ardından Quads modu ekledi . İki geliştiricinin de şu anda Duos modu için çalıştığını doğruladı , ancak biz oyun severlerin bu moda ne zaman kavuşacağı henüz belli değil maalesef.

Bu haber GamerGen tarafından yapılan bir röportajdan ortaya çıkmış durumda. Röportajda, Raven Software kreatif yönetmeni Amos Hodge Duos modunu ve şu an bu modda ne aşamada olduğu konuşulmuş. Hodge açıklamasında:

“Plunder’da Duos vardı. Ama BR’de Duos’un şu an ne aşamada olduğundan tam emin değilim, Duos üzerinde çalışıyoruz ama bir takım hatalarımız var. Topluluğumuzu dinliyoruz fark ettiyseniz, sadece Trios modu ile başladık, sonra Solos modu ekledik, sonra da Quads’ı ekledik, bu yüzden gelecekte Duos’u ekleyeceğiz. Size şimdilik verebileceğim tam bir zaman yok, ama Duos geliyor.” dedi.

Duos’un oyun üzerinde ne tür bir etkisi olduğunu görmek güzel olacaktır. Dileriz yakın zamanda da oyuna eklenir.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image