Call of Duty: Warzone’a Zombiler Akın Edecek

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Call of Duty: Black Ops, ikinci sezon için olan güncellemesini erkene çekti ve içeriğin küçük bir kısmı, Call of Duty: Warzone’a zombilerin gelişini doğruluyor.

Oyuna eklenen bir grup arama kartı (temelde zorluklarla bağlantılı oyuncu afişleri), Warzone’da zombileri öldürmeye atıfta bulunuyor:

“In Warzone, eliminate 8 zombies before the first circle closes.”

Son haftalarda oyunlarda, genellikle zombi modunda bulunan bir meydan okuma makinesi ve Verdansk’ta Vodianoy adlı bir kargo gemisinin varışından bahseden oyun içi sesli mesajlar da dahil olmak üzere çeşitli ipuçları ortaya çıktı. Ses notları arasında şunlar var:

“Captain Rosental speaking. Russian ship Vodianoy… something happened. We were transporting strange biological material. What have we done?! There was an infection outbreak. I’m afraid we won’t be able to contain it.”

Türkçe: “Kaptan Rosental konuşuyor. Rus gemisi Vodianoy … bir şey oldu. Tuhaf biyolojik materyaller taşıyorduk. Ne yaptık?! Bir enfeksiyon salgını oldu. Korkarım onu zaptedemeyiz”

Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone’un ikinci sezonu yarın, 25 Şubat’ta başlıyor. Bu aynı zamanda, 4 Mart’a kadar devam edecek olan yeni Outbreak modu da dahil olmak üzere seçilen Call of Duty çok oyunculu ve Zombies içeriklerinin resmen başlaması da demek oluyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image