Call of Duty: Warzone’da Nükleer Bombalar Verdansk’a Erken Atıldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Nükleer bombalar, Call of Duty: Warzone’un savaş alanına düşmeye başladı ama çok şükür ki birileri olur da bombalar erkenden Verdansk’a giderse diye silahlandırmamış…

Warzone için bir tür nükleer kıyametin geleceğini uzun zamandır biliyorduk ve hatta bu bombalar, şu anda akın akın giden zombi sürülerinin bir nedeni de olabilir ancak belli ki geliştiriciler, bu özelliği oyuna getirmeden önce denemek istemişler ve ortaya oyuncuların da görebildiği bir glitch ortaya çıkmış.

Modern Warzone isimli fanpage, Twitter üzerinden paylaştığı videoyla nükleer bombaların düşüşünü an be an kaydetmiş. Ancak hiç de tahmin ettiğimiz gibi bir kıyamet yaşanmıyor. AmedeeO10 isimli bir Reddit kullanıcısı da birçok bombanın aynı anda düştüğünü yakalamış. Her ne kadar şu anda komik gelse de ön görülen teoriye göre bu zombi kıyametini durdurmak için Verdansk bombalancak ve bu durum, yeni bir Warzone haritasına neden olacak. Mevcut sızıntılar Verdansk’ın 80’ler temalı bir versiyonunu işaret ederek, simgesel yapıların çoğunun dramatik bir şekilde değiştiğine dikkat çekiyor. 

[SPOILER] Game glitched and showed part of the upcoming nuke event (w/ voice lines) from CODWarzone

Call Of Duty’nin gelecek sezonu yeni haritayla beraber 22 Nisan tarihinde gelecek. Belki vakit geldiğinde bu füzeler biraz daha ölümcül hale gelebilir…

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir