Capcom, Yeni Sunumunun Tarihini Duyurdu

Capcom, Resident Evil 4 Remake başta olmak üzere oyunlarını göstereceği Capcom Spotlight Showcase etkinliğinin tarihini açıkladı.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Oyun severlerin merakla beklediği oyunlardan yeni bilgiler öğrenmek için en güvenilir yolları elbet sunumlar. Birden fazla büyük firmanın katıldığı büyük çaplı sunumların yanı sıra bizzat firmalarca yapılan sunumlarda günümüzde epey yaygınlaştı. PlayStation, Ubisoft ve Capcom bu tarz etkinliklere ağırlık veren isimlerden sadece birkaçı.

Capcom, bir klasik haline gelmiş oyunu Resident Evil 4 Remake’den de bilgiler paylaşacağı “Capcom Spotlight Showcase“in tarihini açıkladı.

Capcom Spotlight Showcase 10 Mart Cuma günü TSİ ile 01.30’da gerçekleşecek

Önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan sunum 5 farklı oyuna dair bilgilendirmede bulunacak. Yaklaşık olarak 26 dakika süreceği bilgisi, firmanın internet sitesinde verildi. Bu yapımlara dair yeni oynanış görüntüleri, olası demolar ve güncelleme haberleri almak muhtemel.

Capcom Spotlight Showcase Games

Bu 5 oyundan en çok ilgi göreni şüphesiz Resident Evil 4 Remake olacaktır ki kendisi geçtiğimiz State of Play etkinliğinde de yer bulmuştu. Bu sunumda bolca görüntünün yanı sıra State of Play’de duyurulan özel demonun erişime açılması, en kötü ihtimalle de demonun çıkış tarihinin verilmesini beklemek oldukça tutarlı olacaktır.

Mega Man Battle Network Legacy Collection içinse yeni oynanış görüntüleri ve muhtemel bir demo haberinin verilmesi tahmin ediliyor. Öte yandan Monster Hunter serisinin altıncı oyunu olan Monster Hunter Rise: Sunbreak için sıradaki büyük güncellemenin tarihinin açıklanmasıyla beraber Xbox ve PlayStation kullanıcılarına bir tarih verilmesi bekleniyor.

Firmanın klasik point and click macera oyunu Ghost Trick: Phantom Detective’i modern platformlara çıkaracağı geçtiğimiz aylarda edindiğimiz bilgilerden biriydi. Bu sunumla birlikte ne denli modern olabildiğini görme şansı elde edebiliriz.

Son olarak sızıntılarla da gündeme gelen Exoprimal bu sunumda yer alacak. Bir açık betasının yayınlanacağında dair söylentilerin doğru olup olmadığı 10 Mart Cuma günü TSİ ile 01.30 da belli olacak.

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir