Korsan Temalı Aksiyon Oyunu Captain Blood (Tekrardan) Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor

Korkusuz ve vahşi bir korsan olun (en azından rol kesin).

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Eski filmlere merakı olanlar bilirler, 1935’de yayınlanan siyah beyaz korsan filmi Captain Blood bir hayli eğlenceli ve aksiyon doludur. O zamanlarda çok moda olan kahramanlık temasını da fazlaca işler. Nitekim dün itibariyle sürpriz bir şekilde bu filmin bir de oyununun geliştirilmekte olduğu duyuruldu. Filmi sevenler yaşadı!

En son 2010’lı yıllarda geliştirilen ama yayıncı tarafından beklenmedik bir şekilde iptal edilen Captain Blood, bir kez daha çıkış yapmaya hazırlanıyor.

17. yüzyılda İspanyol Ana Bölgesi’nde geçen yapım, korsan temalı aksiyon sunacak ve oyun severleri altın ve zafer elde etmek isteyen bir korsanın rolüne büründürecek. Aksiyon ile hack-and-slash özelliklerini bir araya getiren oyunda kılıç savaşları, kahramancılık, gemiden gemiye savaş gibi birçok oynanış ögesi bulunacak.

Kana susamış korsanlara ve mürettebatına karşı düellolar yaparken gemiden gemiye topları ateşleyecek ve geminizi istila edenlere silahınızla ateş edeceksiniz. Denizlerin hakimi olurken yeni silahlar alın ve becerilerini geliştirin.

2009 tarzı grafiklere sahip Captain Blood; PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series, PC ve Switch için çıkış yapacak.

ETİKETLER:
Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir