Car Mechanic Manager 2023 Duyuruldu

Ömer Sefa Taşkın
Ömer Sefa Taşkın - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Pyramid Games tarafından geliştirilen ve Manager Games’in yayıncılığını üstlendiği Car Mechanic Manager 2023’e ait yeni fragman yayınladı. Fragmanda oyun içi görüntüler sunulmasına rağmen oyunun Steam sayfasında net bir çıkış tarihi belirtilmedi.

Steam sayfasındaki açıklaması; ”kendi araba tamirhanenizi yönetmenize ve hayallerinizdeki araba atölyesini kurmanıza olanak sağlayan bir  iş yönetim oyunu.” olan Car Mechanic Manager 2023, aynı zamanda oyun içindeki tek tamirhanenin siz olmadığını belirtiyor. Bu sayede oyun içerisindeki diğer tamirhanelerle de rekabet edebiliyorsunuz.

Oyun içerisindeki bir diğer önemli husus da tamirhanenizin performansını geliştirmek istiyorsanız şartlara uygun ve etkili çalışanları işe almanız gerekiyor. Çalışanlar konusunda doğru kararlar vermek, size oyun içindeki diğer tamirhanelere göre ekstra müşteri kazandırıyor. Ayrıca oyun geliştiricileri hava koşullarının oyun içerisinde etkili olacağını dile getiriyor. Örneğin kış döneminde, lastik değiştirmesi gereken müşteri sayısında artışlar yaşanıyor ve bu duruma hazırlıklı olmanız gerekiyor.

Oyunu 2023’te Steam’e çıkaracak olan Pyramid Games ile ilgili düşünceler ise karışık görünüyor. Firmanın daha önceki oyunlarının çoğu ”hala” erken erişimde ve çıkmış olanlar için incelemeler de pek olumlu görünmüyor. Diğer taraftan Manager Games’in daha önceden çıkardığı Car Mechanic Manager oyunu pek sevilmişe benzemiyor. Birlikte üretecekleri bir oyunun nasıl olacağı ise şu an için bir muamma olarak görünüyor.

Car Mechanic Manager 2023 Duyuru Fragmanı

 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Selam, buradan dolunay kılıçlı bir şaman geçti mi ?
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image