Bize ile Bağlan

PC Oyunları

Carcassonne ve Ticket to Ride Ücretsiz Oldu

Carcassonne ve Ticket to Ride Ücretsiz Oldu.

Epic Games Store’da her hafta ücretsiz oyunlar dağıtılmaya devam ediyor. Bu hafta iki oyun birden ücretsiz oldu. Toplam değerleri 39 TL olan ve her ikisi de çok oyunculu strateji oyunu olan bu oyunlardan ilki Carcassonne, diğeri ise Ticket to Ride.

Carcassonne oyunun Epic Games Store sayfasına bu bağlantıdan, Ticket to Ride oyunun sayfasına ise bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Oyunları 13 Şubat tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilir ve daimi sahibi olabilirsiniz.

Oyunların Tanıtım Yazıları

Carcassonne

Birçok defa ödül almış oyunun yeni versiyonu. Artık 3 Boyutlu. Güçlendirilmiş Yapay Zeka, 3B manzaralar, yeni seçkin özellikler.Carcassonne her oyun grubunun ihtiyacı olan bir açılış oyunu. -Tyler Nichols, Board Game Quest
Carcassonne = Güzel oyun, güzel mekanikler, güzel parçalar, güzel bir eğlence! -The Board Game Family
Carcassonne’un yakın zamanda Android’de yeniden çıkan ve yepyeni özellikleri keyifli bir deneyim sunuyor Pocket Gamer

ALAN OLUŞTURMA, ALANLARI ELE GEÇİRME VE PUAN KAZANMA ÜZERİNE BİR KARO YERLEŞTİRME OYUNU

Carcassonne, oyuncuların üzerinde Güney Fransız manzarasının bir parçası olan bir karo çektiği ve yerleştirdiği ödüllü oyuna dayanan modern bir klasik karo yerleştirme oyunudur. Karolar bir şehir, bir yol, bir manastır, çimenlik alan ve bunların bir karışımı olabilir ve zaten oynanmış karoların yanına yerleştirilmelidir. Bu şekilde şehirler şehirlere, yollar yollara, vs. bağlanır. Oyuncular karoyu yerleştirdikten sonra Vatandaşlar denilen takipçilerinden birini üzerindeki alanlardan birine yerleştirmeye karar verebilir: şehirde şövalye, yolda hırsız, manastırda keşiş veya yeşil alanlarda çiftçi olarak. O alan tamamlandığında o vatandaş sahibine puan kazandırır. Her yeni oyun, durmadan değişen dizilimi ile yepyeni bir deneyim.

EĞLENCELİ VE TAKTİKSEL OYUNUN TADINI ÇIKAR

Bir Carcassonne oyunu sırasında oyuncular aşağıdaki gibi kararlarla karşılaşabilir: “Son vatandaşımı buraya koymama değer mi?” veya “Bu karoyu şehrimi genişletmek için mi yoksa hedefini tamamlayıp puan almasını engellemek için rakibime yakın mı koymalıyım?” Oyuncular sadece bir karo yerleştirdiğinden ve üzerine bir vatandaş yerleştirme seçeneğine sahip olduğundan, seçenekler ve olasılıklarla dolu bir oyun olsa bile turlar hızla ilerler.

Ticket to Ride

Days of Wonder’ın çok satan tren kutu oyunu Ticket to Ride’ın resmi uyarlamasını öğrenmek için en fazla bir dakika; ustası olmak içinse bir ömür gerekiyor. Şimdiye kadar 70 milyon çevrimiçi oyun oynandı ve ortalama her 4 saniyede bir yeni oyun başlıyor! Heyecan verici platformlar…

ŞEHİRLERDEN DAHA FAZLASINI BAĞLA

Arkadaşlarınla ve ailenle klasik kutu oyunu Ticket to Ride’ı yeniden keşfet. Bu demir yolu macerasında en hızlı şekilde şehirlerini birbirine bağlayıp hedeflere ulaşan oyuncu olman gerekiyor.

Beğen
Beğen Aşk Haha Vay be Üzücü Kızgın

Hayatı Oyun Olanların Platformu...

Reklam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Çok Okunanlar