CD Projekt, Siber Saldırı Nedeniyle Cyberpunk 2077 İçin 1.2 Yamasını Erteledi

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

CD Projekt Red, yakın zamanda yaşadığı hacklenme ve bu nedenle BT altyapılarının güven teşkil etmemesinden dolayı Cyberpnuk 2077’ye gelecek 1.2 yamasını erteleme kararı aldı.

Normalde bu ay yayınlanması planlanan güncellemenin, büyük ve kapsamlı olması nedeniyle Mart ayının ikinci yarısına bırakıldığı da Twitter’dan duyuruldu.

Bu yamanın, gelecekte yayınlanacak başka bir yamaya ön hazırlık olması planlananlar arasındaydı. Ancak son yaşananlar olaylar ve şirketin yaşadığı talihsiz durumlar, şu an özellikle kaynak kodu çalınmış bir oyuna gelecek güncellemenin önünü kesmiş durumda.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
1 yorum
  • 1 Tane kötü çıkan yapım firmanın sonu olacak gibi, umarım CD PROJECT RED Bunların üstesinden gelmeyi başarır. Bu kadar oyuncu dostu olan bir firma nasıl paragöz bir yönetim tarafına firmayı teslim eder anlamıyorum. Herşeye rağmen firmanın toparlaması ve güzel yeni oyunları büyük bir istekle geliştirmesi umuduyla bakıyorum. YANINDAYIZ CD PRJOECT RED

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image