Christian Bale Batman Olarak Dönebilir!

Christian Bale, Christopher Nolan yönetmen koltuğunda oturursa yeniden Batman kostümünü giyebileceğini söyledi.

Meriç Topal
Meriç Topal
2 Dk Okuma Süresi
Christian Bale

Oscar ödüllü oyuncu, eğer Efsaneleşmiş Batman üçlemesinin yönetmeni Christopher Nolan isterse Batman olarak dönmeye sıcak baktığını söyledi!

Çoğu izleyicinin favori Batman’i olmayı başaran Christian Bale, önümüzdeki ay çıkacak olan Thor filmi ile uzun bir aradan sonra tekrardan süper kahraman filminde rol alacak, fakat bu sefer filmin kötü karakteri Gorr Tanrı Katili olarak karşımıza çıkacak.

Batmanlar Bir Araya Gelecek mi?

Batman
Batmanlar

Bildiğimiz üzere The Flash filmi ile Micheal Keaton ve Ben Affleck geri dönecek. Bunların üstüne de Christian Bale da role dönmeye sıcak bakıyor. Ancak tek bir şartı var:

Comicbook.com sitesine konuşan ünlü oyuncu, Warner Bros.‘un evreni iyi yönetememesinden dolayı sadece Christopher Nolan yönetmen koltuğunda oturursa yeniden Batman kostümünü giyebileceğini söyledi. Bu yakın zamanda gerçekleşecek gibi durmasa da artık imkansız değil.

Christian Bale röportajında tam olarak şunları söyledi:

‘Batman filmleri benim için sadece Chris ile yapabileceğim bir iş oldu, eğer tekrar yapmak isterse ve bana gelirse kesinlikle düşünürüm, çünkü böyle anlaştık. Zamanında sadece üçleme yapacağımızı söyledik. Sonrasında kendime dedim ki, Bu role sadece Chris ile geri dönerim.

Bale daha önceki açıklamalarında kendi Batman’i için çıkan üçlemenin yeterli olduğuna değinmişti fakat uzun zaman sonra tekrar bir süper kahraman filminde görev yapmak fikrini değiştirmiş olmalı.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
“Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir