MOBİL

COD Mobile Tutkunlarına Müjde Yeni Güncelleme Yolda

COD Mobile Tutkunlarına Müjde Yeni Güncelleme Yolda

Bu yeni güncelleme ile daha fazla Call of Duty Mobile içeriği geliyor demektir.  Bu hafta, Android ve iOS’ta yayınlanacak yeni güncelleme ile yeni bir oyun modu, çok sayıda ödül içeren yeni görevler ve daha fazlası COD Mobile severleri bekliyor olacak.

Oyunun sekizinci sezonu The Forge artık yayında. İçerik güncellemesi ile gelen ticaret kaynakları ile ekipman alabileceğiniz yeni Gün Dönümü Uyanış etkinliğini oyuna eklenmiş durumda.

Alım satım işlerinizden sonra kazanabileceğiniz bazı donanımlar arasında Man-O-War saldırı( piyade )  tüfeğinin Epic Forge temalı bir versiyonunu, KRM-262 adında av tüfeğinin temel versiyonunu, Kaptan – Arctic Blizzard asker cildi ve buna benzer bir çok öge bu güncelleme ile oyunda yer alıyor.

Ayrıca, Call of Duty: Mobile’a  yepyeni bir oyun modu olan Sıralamalı Çok Oyunculu modu oyun kısımına ekleniyor.  Adından da anlaşılacağı gibi,Sıralama Modu, yeteneklerinizi ve seviyenizi yükseltirken ödül kazanmak için diğer oyunculara karşı çevrimiçi bir mücadele testine sokacak sizi. Dilerseniz de derecenizi ve ödüllerinizi görmek için Dereceli Mod lobisini kullanabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu