Call of Duty: Modern Warfare 2 İçin Ultimate Team Fragmanı Yayınlandı

Activision, Call of Duty Modern Warfare 2'in oynanış videosunun gösterim tarihi için yeni bir duyuru fragman yayınladı.

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Call of Duty serisinin yeni oyunu Modern Warfare 2 için beklentiler oldukça yüksek. Zira 2019 yılında çıkış yapan ilk reboot oyunu genel olarak beğenilmişti. İkinci ve devam oyunu niteliğinde olan bu oyun da oyuncular tarafından oldukça merak ediliyor. Ayrıca bu oyun ile Microsoft satın alımından sonra serinin yayıncısı Activision’ın ne gibi değişiklere gittiğini göreceğimiz ilk oyun olacak.

Şimdi ise Activision, oyunu net olarak gösterileceği ve detaylarının paylaşılacağı 8 Haziran‘ın duyurusu olan yeni bir fragman yayınladı. “Ultimate Team” adlı bu fragman, Task Force 141’in bir araçta savaş alanına doğru geçerken tek tek ekip üyelerini gösterilmesinden oluşuyor.

Muhtemelen bu oyun ile birlikte yapımcılar Ghost’u orijinal oyundan daha fazla ön plana çekecek. Ancak bu, pazarlama stratejisinin bir parçası da olabilir. Dilerseniz, aşağıdaki oynatıcıdan oyun için yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 “Ultimate Team” Fragmanı

Son olarak oyunun, 28 Ekim 2022 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapacağını tekrar hatırlatalım.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir