CoD: Warzone’daki Gizemli Sığınaklar Artık Kapılarını Açıyor

0 225

CoD: Warzone’daki Gizemli Sığınaklar Artık Kapılarını Açıyor

Oyunu oynuyorsanız muhakkak dikkatinizi çekmiştir. Haritanın çeşitli yerlerinde kapalı sığınak girişine benzeyen kapılar bulunuyor ve bu kapılar hiç bir şekilde açılmıyor. Nihayet Call of Duty: Warzone’un yeni güncellemesi ile bu gizemli sığınakların kapıları artık açılabiliyor.

Bir süredir, Call of Duty: Warzone oyuncuları, oyun haritasında bulunan büyük sığınak kapılarının arkasında ne olduğunu merak ediyorlardı. Şimdiye kadar hiçbir şekilde açılamayan kapıları, en son güncelleme sayesinde özel bir manyetik kart ile açmak artık mümkün. Bunkerlerin içinde, oyuncular oyunu daha kolay hale getirebilecek bir çok eşya bulabilecekler.

Warzone’un üçüncü sezonu yavaş yavaş sona eriyor ve son birkaç gün içinde dördüncü sezonun yeni içeriği hakkında internette çok fazla sızıntılar oldu. Söylentilerin bir çoğu yeni bir harita ve silahlarla ilgiliydi. Bir Reddit kullanıcısı, oyun dosyalarındaki cephanelikteki olası değişiklikler hakkında bilgi bulduğunu söylüyor. Kullanıcıya göre, oyuncular APC9 ve Vector makineli tüfeklere veya XM109 yarı otomatik tüfeğe sahip olacaklar.

Görünüşe göre harita üzerinde de değişiklikler olacak gibi duruyor. ModernWarzone nickli bir Twitter profili bir süredir Urzikstan adlı yeni konum hakkında bilgiler paylaşıyor. Paylaşılan sızıntılara göre, oyun alanını küçülten gazın bir kum fırtınası ile değiştirilebileceği ancak yeni sezonun başlangıcında direkt olarak gelmeyeceği bahsediliyor. Bununla birlikte, yeni sezonla ilgili yukarıdaki bilgilerin hiçbirinin resmi olarak doğrulanmadığı unutulmamalı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.