Company of Heroes 3 Multiplayer Modunu Çıkış Yapmadan Önce Ücretsiz Olarak Deneyebilirsiniz

Serhat Uzun
Serhat Uzun
1 Dk Okuma Süresi

Company of Heroes 3’ün tam sürümü belki önümüzdeki yıla kadar çıkmayabilir ama yine de Sega ve Relic 2. Dünya Savaşı temalı gerçek zamanlı strateji oyununu yakında oyuncularla buluşturmayı hedefliyor.

Aslında bu hedefi yarın gerçekleştirecekler, yarından itibaren 1 hafta boyunca tek oyunculu çatışmalar ve çok oyunculu maçlara giriş yapabileceksiniz.

Company of Heroes 3 Multiplayer Ön Alfada Neler Olacak?

Bu çok oyunculu ön alfada, dört İtalyan haritası ve 2 grup bulunuyor. Bu gruplar Amerika ordusu ve Wehrmacht. Her iki grup da farklı farklı savaş gruplarıyla oynamanızı sağlıyor. Amerikalılar, USF Hava İndirme ve Zırhlı Savaş Gruplarını alarak, savaş alanına paraşütçüler ve büyük silahlar bırakmanıza veya bir destek rolü oynamanıza, hatta bazı düşman araçlarını çalmanıza izin veriyor. Alman tarafında ise, Luftwaffe Hava Kuvvetleri var. Ancak bunları durdurmak için uçaksavarlar olacak ve bunları da ancak hızlı hareket eden öncü tank birlikleriyle durdurmak mümkün olacak. 

Company of Heroes 3 Multiplayer ön alfası Steam’de ön yüklemeye açıldı ve yarın erişime de açılacak. 7 Aralık’ta ise son bulacak. Oyuna giriş yapmak istiyorsanız, Relic’in gelecekteki ön izlemelerine de girmenizi sağlayacak olan ‘COH Geliştirme‘ programına kaydolmanız gerektiğini hatırlatalım.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir