Conquerors of Yohara Adlı Ek Geliştirme Paketi Metin2’ye Geldi

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Conquerors of Yohara Adlı Ek Geliştirme Paketi Metin2’ye Geldi

Ülkemizde hala oynanmaya devam eden Metin2’ye ek bir genişleme paketi geldi.

Geçtiğimiz günlerde Metin2 için “Conquerors of Yohara” adlı bir genişleme paketi duyuruldu ve bu güncelleme içinde çok fazla yenilik barındırıyor.

Conquerors of Yohara, yeni bir kıta ve kıta içinde yepyeni canavarlar barındırıyor. Bunun yanında karakterinizin seviye sınırı ise 120’den 150’ye çıkarıldı. Tecrübe puanları kazanmak için sadece bu haritaya gitmeniz gerekli. Seviyenin yanında karakter değerleri olarak geçen SungMa iradesi ve tamlık da geliştirebileceğiniz özelliklerden. Ayrıca artık 9.beceriyi de başka yerlerde kullanabileceksiniz ama bunun için uygun beceri kitaplarına ve yetenek iksirlerine ihtiyacınız var.

Tabii kıtanın olmazsa olmazları da yeni haritalar ve lonca bölgeleri. Terkedilmiş Kale, Dongan Ovası, Seogan Çorağı gibi haritalar ve Gnoll Mağaraları ve Sung Mahi’nin Cehennem Kulesi gibi zindanlar da yaratıklarla dolu olarak sizi bekliyor. Olmazsa olmazımız Biyolog Chaegirab da araştırması için sizden yardım istiyor. Bir bitmedin be Biyolog!

Bunun gibi daha bir sürü eklenti ve yeniliği Gameforge sitesinden detaylıca öğrenebilirsiniz. Tanıtım videosu ise alttadır.

 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image