Türk Oyunları Köşesi: Contain İsimli Co-Op FPS Oyununun Erken Erişim Fragmanı Yayınlandı

Unreal Engine ile geliştirilen Contain, 16 Ocak 2024'te erken erişime açılacak.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Oyun oynamayı daha zevkli kılan pek çok şey vardır. Oynadığınız ortam, ekipmanlar ve elbette kimseler. Sizlere eşlik eden kişiler şüphesiz oyun oynamayı daha keyifli hale getiriyor. Bu yüzdendir ki son dönemlerde firmalar Co-Op oynanışa da sahip oyunlar üzerine çalışmakta.

Bu duruma ülkemiz oyun sektöründe de rastlamaya başladığımızı söyleyebiliriz ki bugün ele alacağımız oyun da bunlardan sadece biri ve çıkış tarihi de oldukça yakın. Contain isimli Co-Op FPS oyunu 16 Ocak 2024‘te erken erişime açılacak.

Doğaüstü bir tehlike

Öncelikle Contain’in, her ne kadar Co-Op bir oyun olsa da tek kişilik oynanışı da mümkün kıldığı bilgisini verelim. SinginGiant isimli İstanbul merkezli stüdyo tarafından geliştirilen yapımın, geliştirilme sürecindeyse Unreal Engine kullanılıyor. Fragmanda gördüklerimize biraz biraz değinme vakti.

Contain

Sıradan ile doğaüstü olaylar arasındaki çizginin bulanıklaşacağını ifade eden firma, doğaüstü bir anomali ile mücadele edileceğinin ipuçlarını veriyor. Ekibinizle omuz omuza geçecek olan mücadelelerde taktiksel zekanız da teste tabi tutulacak olsa gerek.

Yayınlanan fragmanda gözüken bir başka kısım, özelleştirme seçeneklerinin bulunduğu bir panele odaklanıyordu. Fragmanda gördüklerimiz çerçevesinde bolca silah ve teçhizat özelleştirmesi bulunacak diyebiliriz. Yapımın erken erişim sonrasında da yeni içeriklerle besleneceği bilgisi SinginGiant tarafından verilmiş bulunuyor.

Oyuna ilişkin fragmana ve daha fazla bilgiye hemen aşağıdan ve Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

Contain Erken Erişim fragmanı:

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise the Sun!"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image