Counter-Strike: Global Offensive İçin Yıkılabilir Harita Tasarlandı

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
1 Dk Okuma Süresi

Counter-Strike: Global Offensive oyunu bildiğiniz üzere diğer oyunlardan farklı bir fizik yapısına sahip. Özellikle binalara verilebilecek hasar bakımından bildiğimiz nükleer sığınak görevi görüyorlar.

Bu fiziklerden sıkılan Polonya’lı modcu LionDoge, CS:GO için Destructible Inferno adında Inferno haritasının gelişmiş yıkım fizikli harita tasarladı. Bu yıkım fiziklerini Rainbow Six: Siege’den aldığını belirten modcu uygulama konusunda bir hayli başarılı olduğunu belirtebiliriz. Hatta bu harita rekabetçi, yoldaş ya da ölüm maçı modlarında yani standart CS:GO modlarında oynanabilir.

Aradaki fark ise nerdeyse tamamen yıkılabilir bir ortama ek olarak, teröristlerin ekipmanlarına patlayıcı ekler ve bu da standart maçlardan bildiğimiz oyunun görüntüsünü ve taktiğini önemli ölçüde değiştirebilir.

Son olarak haritanın fiziklerini geliştiricinin yayınladığı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Ufak bir dipnotta geçelim, modcu bu haritada hataların bulunduğunu ve ilerleyen zamanlarda giderilmeye çalışılacağını belirtiyor. Dilerseniz modu bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image