Crimson Desert’ın Etkileyici Grafiklerini Gösteren Yeni Bir Oynanış Videosu Sızdırıldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

2019 yılında Pearl Abyss, yeni projesi Crimson Desert’ı sunduğunda birçok kişi, oyunun görselleri tarafından etkilenmişti. 2021-2022 yıllarında gelecek MMORPG oyunları videomuzda da bahsettiğimiz (ancak oyunun daha sonradan mmorpg değil açık dünya macera oyunu olacağı açıklandı) ve çok geçmeden ertelenen oyun için bu sefer bir oynanış videosu sızdırıldı.

İki dakikalık bir gösterim sunan video, karakterin çevre ile olan etkileşimlerine ve oyundaki hava durumunu konu alıyor. Rüzgar efektlerinden tutun da karakterin yürüdüğü yerdeki karların bozulması gibi birçok gerçekçi fizik efekti sunan yapım, bir kez daha bekleme listemizde neden durduğunu gösteriyor.

crimson

Crimson Desert nasıl bir oyun?

Bir açık dünya aksiyon macera oyunu olan Crimson Desert, Pywell kıtasında hayatta kalmaya çalışan birbirine düşman üç kabileyi anlatıyor. RYL Online’ın arkasındaki isim olan Jason Jung’un yönettiği bu proje, Pearl Abyss’in kurucusu Dae-il Kim ve kombat tasarımcısı Eter Lee’yi de içeriyor. Son olarak oyun normalde 2021’in sonunda çıkması planlanıyordu. Ancak Geliştirici firma Temmuz ayında yaptığı duyuru ile oyunu ileri bir tarihe erteledi.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir