Crimson Desert İçin Oynanış Videosu Çok Yakında Gelecek

Crimson Desert ile ilgili merak ettiklerimiz Gamescom'da cevaba kavuşacak mı?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

The Game Awards 2020 etkinliğinde duyurulan ve bu zamana dek suskunluğunu koruyan Crimson Desert, belki de artık oyun severlerin önüne çıkmaya hazırlanıyor. İlk gösterildiğinde görselliğiyle dikkat çeken ve Pearl Abyss’in geliştirdiği yapımın en azından kaliteli bir aksiyon RPG deneyimi sunacağı bekleniyor.

Bunun yanında gelecek hafta düzenlenecek olan Gamescom etkinliğinde Crimson Desert ile alakalı bir oynanış videosunun yayınlanacağı da nihayet belirtildi. Böylelikle Black Desert’ten sonra diğer yapımın da neye benzediğini öğrenmiş olacağız.

Crimson Desert hakkında ne biliyoruz?

Pearl Abyss’in finansal kazançlarının konuşulduğu bir toplantıda şirketin CEO’su Jin-Young Heo, oyunla alakalı çeşitli bilgiler verdi. Crimson Desert’ın gösterildiği ilk andan itibaren hatırı sayılır bir zaman geçtiğini ve bu yüzden de Gamescom’da bir oynanış videosu göstermeyi planladıklarını söyledi. Heo, bunun ötesinde geliştirme sürecinin iniş ve çıkışları olduğunu ve amaçladıkları kaliteyi göstermek istediklerinin altını çizdi.

RPG türünün yanında açık dünya aksiyon macera konseptine sahip yapım, Pywell kıtasında hayatta kalmaya çalışan birbirine düşman üç kabileyi anlatıyor. RYL Online’ın arkasındaki isim olan Jason Jung’un yönettiği bu proje, Pearl Abyss’in kurucusu Dae-il Kim ve kombat tasarımcısı Eter Lee’yi de içeriyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir