Crusader Kings III İçin Eklenti Paketi Olan Royal Court Duyuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Dün gece gerçekleşen PDXCon Remixed etkinliğinde Crusader Kings 3 için ilk büyük çaplı eklenti paketi olan Royal Court duyuruldu. Royal Court, ozanlara bile ilham verebilecek ve kendi zevkinize göre tasarlayabileceğiniz bir saray kurmayı vaat ediyor.

Halkınız şikayetleriyle tepenize dikildiğinizde onların isteklerini dinlemeli ve gereken önlemleri almalısınız. Bunu yaparken de düşmanlara güven yerine korku salmalı ve hükümranlığınızı sağlam temellere oturtmalısınız. Paradox Development Studio’nun ortaçağda geçen strateji oyunu Crusader Kings için eklenti paketi, sarayınızı gerek bilgili kişilerle gerekse köklü aile geçmişinizden kalan antikalarla doldurmanıza olanak sağlıyor.

Royal Court’ta:

  • Taht Odası – Hükümdarlığınızı ve prestijinizi görsel anlamda simgeleyen bir taht odası kurun.
  • Görüşmeler – Kraliyetinizle alakalı problemleri olan halkınla iletişim kur, arandaki bağı koparma.
  • İhtişam – Her kralın/kraliçenin en saygın misafirlerini ağırlayacağı bir kabul salonu ve yemek odası olmalıdır. Daha iyi aksesuarlar ve yemeklerle sarayın kalitesini arttır.
  • Etkileyici Kişiler – Refah ve kültür seviyesini arttırmak adına yetenekli ressamlar, zanaatkârlar ve düşünürler ile birlikte projeler yap, sarayına katkıda bulun.
  • Melez Kültürler – Multikültürel olan tabakana saygıda bulun ve onlar için yaşanılabilir bir coğrafya yarat.
  • Kültürel Farklılık – İster geleneklere bağlı kal ister yeni bir kültüre adapte ol. Kültürünü kendin yap.

Crusader Kings 3; PC (Steam, Microsoft Store), Paradox Store ve PC için Xbox Game Pass aracılığıyla alınabilir. Altta eklentinin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir