Crying Suns Ücretsiz Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store yılbaşına özel 15 gün boyunca her gün bir ücretsiz oyunu bizlere sunmasından sonra, rutin olarak her hafta ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta da ücretsiz olan oyun Alt Shift tarafından geliştirilen rogue-like tarzı rol yapma oyunu Crying Suns, indirmeye sunuldu.

39 TL değerindeki oyunu 14 Ocak saat 19.00’a kadar oyunu kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Crying Suns

FTL; Foundation… Ve Dune ile buluştuğunda
Crying Suns, gizemli bir şekilde çöken bir imparatorluğu araştıran bir uzay filosu komutanı olarak oynayacağın taktiksel bir rogue-lite oyunudur.
Dune ve Foundation’dan esinlenen, hikâye bakımından zengin bu deneyimde, her başarılı deneme ile İmparatorluk ve kendin hakkındaki gerçeği ortaya çıkaracaksın.
Ana Özellikler
  • Yöntemsel olarak oluşturulmuş bir evrende uzay keşfi
  • Savaş gemileri ve onların uçak filoları arasında taktiksel çarpışmalar
  • 300’den fazla olası hikâye olayı
  • 6 bölümden oluşan derin ve dramatik bir olay örgüsü
  • En sevdiğimiz SF evrenlerinden (Foundation, Dune, Battlestar Galactica) ilham alan karanlık ve tedirgin edici bir atmosfer

[better-ads type=”banner” banner=”7217″ campaign=”none” count=”2″ columns=”1″ orderby=”rand” order=”ASC” align=”center” show-caption=”1″][/better-ads]

Hikâye: Bir klonun destansı yolculuğu
700 yıllık barış ve refahın ardından, Galaktik İmparatorluk birdenbire paramparça oldu. İnsan efendileri için her şeyi yapan tanrısal makineler olan OMNI’ler, gizemli bir şekilde kapandılar. Ve uzun zamandır kendi başına hayatta kalma yetisini kaybetmiş olan insanlık, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Ancak Galaksinin uzak bir köşesinde, bir buz ve kaya gezegeni olan Gehenna aynı zamanda İmparatorluk Teknolojisinin ulaştığı en yüksek teknolojilere sahip çok gizli bir tesis ve insanlığın kurtulmak için son şansı.
Yıldız savaşlarına katılan gelmiş geçmiş en iyi İmparatorluk Amirali, adeta bir savaş makinesi olan Ellys Idaho’nun organik bir klonusun; tuhaf, karanlık bir mizah anlayışına sahip, çalışır durumdaki son OMNI olan Muhafız Kaliban tarafından bu gezegende uyandırıldın.
Görevin: İmparatorluğun şu anda kaosa gömülmüş, saldırgan kümeleri arasında bir savaş gemisini ustaca yönetmek ve OMNI’leri yeniden çalıştırmaya ve tüm insanlığın geleceğini kurtarmaya çalışmak. Dikkat et; tek bir yanlış hareketin, sonunu getirebilir. Ama artık Gehenna’yı terk etmen gerekiyor… Çünkü zaman dolmak üzere.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7

İşletim Sistemi

Windows 10 (64 bit)

İşlemci

Çift çekirdekli 2.5 GHz veya eş değeri

İşlemci

Core i3 2.5 GHz veya eş değeri

Bellek

4 GB

Bellek

4 GB

Depolama

2 GB

DirectX

10

DirectX

11

Ekran Kartı

Paylaşımsız GPU, 1 GB VRAM/ AMD HD5750 veya eş değeri

Ekran Kartı

Paylaşımsız GPU, 2 GB VRAM / GTX 750ti veya eş değeri

Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Fransızca, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Rusça, İspanyolca (İspanya), Japonca
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir