Hayatı Oyun Olanların Buluştuğu Platform
SOL Banner
SAĞ Banner

Crysis Remastered Çıkış Tarihi Belli Oldu

Crysis Remastered Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sonunda Crysis Remastered’ın piyasaya çıkış tarihi belli oldu ve tanıtım videosu da yayınlandı – 23 Temmuz’da çıkış yapacak.

2008 yılında raflarda yerini alan Crysis, görsel anlamda güzel gözüken grafikleriyle ve açık dünya FPS türünün özelliklerini iyi yansıtmasıyla çokça beğeni toplamıştı. Bugün bile halen daha oynanan Crysis!in başarısından sonra Crytek, Crysis 2’yi çıkarmış ama ilk oyuna nazaran yeterli satış başarısına ve beğeniye ulaşamayınca uzun bir süre sessizliğe gömülmüştü. Birkaç ay önce Twitter’dan ilk tweet’lerini atmışlar ve böylece Crysis Remake (Remastered)’in geleceğini duyurmuşlardı.

Crysis Remastered, Microsoft Mağazası’nda sızdırılan bilgiler neticesinde ve yayınlanan tanıtım videosuna göre 23 Temmuz’da bizlerle buluşacak. Henüz bir fiyat bilgisi paylaşılmayan Crysis Remastered; PC, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Crysis’in başarısını bakalım bu oyunla yeniden gösterebilecekler mi göreceğiz. Yayınlanan tanıtım videosuna aşağıda göz atabilirsiniz. Youtube’da ise yarın itibariyle Crytek tarafından yeni bir oynanış fragmanı yayınlanacak.

2 Yorumlar
  1. […] Crysis Remastered Çıkış Tarihi Belli Oldu […]

  2. […] Crysis Remastered Çıkış Tarihi Belli Oldu […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.