Kategorilendirilmemiş

Crysis Remastered Resmi Web Sayfasında Yapılan Değişikle Ortaya Çıktı

Crysis Remastered Resmi Web Sayfasında Yapılan Değişikle Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Crysis resmi Twitter hesabından yaklaşık 4 yıl aradan sonra iki tweet atıldı. Bu tweetler biz oyun severleri heyecanlandırmış ve yeni Crysis oyununun geleceğine yorumlamamıza sebep olmuştu. Atılan tweetlerin ilkinde Veri alınıyor, ikincisinde ise Nomad hala bizimle misin? yazıyordu.

Artık yeni bir oyun mu yoksa bir remastered mı gelecek onu merak etmeye başlamışken, bugün düşen bir haber ile bu merakımızda son buldu. Crysis Remastered geliyor.

lashman isimli bir Twitter kullanıcısı Crysis resmi internet sitesi üzerinde çerez politikalarında yapılan değişikliği fark etti.

Çerez politikalarında kullanıcı sözleşmesi sekmesinde yapılan değişiklikte şirket, direkt olarak oyunun Remastered çalışmasından bahsediyordu. Sayfada yer alan değişiklik ise şöyle:

“Crysis Remastered brings new graphic features, high-quality textures, and the CRYENGINE’s native hardware- and API-agnostic ray tracing solution for PC, PlayStation, Xbox, and – for the very first time – Nintendo Switch.”

Türkçe olarak: “Crysis Remastered yeni grafik detayları, yüksek kaliteli kaplamalar ve CRYENGİNE’in donanım tabanlı native ve API üzerine kurulu ışın izleme çözümlerini PC, PlayStation, Xbox ve -ilk defa olarak da- Nintedo Switch’e getiriyor.”

Oyun PC, PlayStation, Xbox ve Switch platformlarında görebileceğiz ama çıkışı ne zaman olacak bekleyip görelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu