PC

Crysis Remastered’ın Grafik Ayarları Tanıdık Geldi

Crysis Remastered’ın en üst grafik ayarları hem nefes kesici hem de şakacı…

Çıkışı yaklaşan Crysis Remastered’ın grafik ayarları sınırları zorlamaya devam ediyor. Bu ayar “donanımınızın her parçasını sınırsız ayarlarla talep edecek şeklinde tasarlanmıştır” gibi bir açıklama da içeriyor.

Twitter’den yapılan açıklamaya göre Crytek, bu en üst ayara bir isim de vermiş: Can it Run Crysis? (Crysis’i çalıştırabiliyor mu?). Eski oyuncular bilir, bu ibare 2007 yapımı Crysis oyunundan yapılmış bir meme idi. O zamanlar Crysis, çok popüler bir oyundu ancak popülerliğinin bir kısmı da sadece belli bilgisayarlar tarafından çalıştırılabiliyor olmasıydı. Her bilgisayarda sorunsuz şekilde çalışmazdı nitekim bazı bilgisayarlarda donanıma aşırı yük bindirir ve o ısınmayla yumurta bile pişirttirirdi. Bırakın CERN’deki süper bilgisayarları, 2007’de bu oyunu sorunsuz oynayan bilgisayar yüceltilirdi. Crytek de bu meme’den esinlenmiş ve ayara bu ismi koymuş.

19 Eylül’de çıkacak olan Crysis Remastered, aynı zamanda Twitter üzerinden ekran görüntüleri paylaştı. Twitter’dan pek göremezseniz, Reddit’de bir kullanıcı buradan da paylaşmış.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu