CS:GO’ya Yeni Güncelleme ile Gelen Karakter Görünebilirliği Düzeltmesi ve Harita Değişiklikleri

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

CS:GO’ya Yeni Güncelleme ile Gelen Karakter Görünebilirliği Düzeltmesi ve Harita Değişiklikleri

Yeni Görüntü Ayarı: Boosting Player Contrast

Parçalanmış Ağ ile eklenen karakter skinleri, oyunu P2W tarza dönüştürdüğü için oyuncular bu durumdan bayağı şikayetçiydi. Yeni eklenen karakterlerin, Dust 2, Mirage, Cache gibi haritalarda adeta kamufle olarak görünmesi zor hale geliyordu. Valve oyuna eklediği Boosting Player Contrast ayarı ile bu sorunu çözüme kavuşturmak istiyor. Bu görüntü ayarını aktif ettiğiniz zaman karakterlerin kontrastı artıyor ve etrafı parlayan bir çizgi ile kaplanıyor. Aradaki farkı aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

CS boosting offCs boosting on
Harita Düzenlemeleri

Gelen en büyük değişiklik ise Dust 2’de bulunan B kapılarında gerçekleşti. Oyuna girdiğinizde zaten fark edeceksiniz, kapının yönü tersine dönmüş. Artık B’den mid kesemiyoruz. Ayrıca bir CT kapıdan tüneli kolayca tutabilirsiniz. Bu deneysel bir değişiklik ve sonuçlarını yakın zamanda göreceğiz.

Ayrıca Mirage Ladder Room’da bulunan bug düzeltildi. Eskiden merdiveni kullanarak duvarın içine girebiliyor midi görebiliyordunuz. Artık böyle bir şey yapılmıyor. Tabi ki başka haritalarda da değişikler var ama anlatacak kadar önemli ve kritik değiller.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image