Cuphead The Delicious Last Course’dan Yeni Oynanış Videosu Geldi

Summer Game Fest sunumunda Cuphead'in yeni DLC'si için bir oynanış videosu gördük.

Serhat Uzun
Serhat Uzun
1 Dk Okuma Süresi

Cuphead, 2017’de kendine has tarzıyla oyunseverlerle buluştuğunda birçok oyuncunun gönlünü kazanan yapımlardan biri olmuştu. Haliyle bu sevilen oyun için yeni bir DLC duyurusu yapılmasını bekleyen oyuncu sayısı da oldukça çoktu. İşte o beklenen DLC’lerden Cuphead The Delicious Last Course için gelen yeni videolar da hayranlarını tatmin etmeyi başardı.

Studio MDHR’ın, Summer Game Fest’de yayınladığı videoda Ms. Chalice’in Buzlu bir bossla dövüşürken görüyoruz. Oyunun klasik oynanışının (Dashle saldırılardan kurtul, kırmızı yanan objeleri parryle, kaç ve sık vs.) yanında da bazı yenilikleri görmeye devam ediyoruz.

Bu yeniliklerin en önemlisi yeni bir adaya olan yolculuğumuz. Ms. Chalice’e kendi serüveninde yardımcı olmak amacıyla Inkwell adasına doğru yola çıkıyoruz. Bu DLC’deki en önemli yenilik tabi ki de yeni oynanabilir bir karakterin olması. Bunun yanı sıra bir sürü yeni boss, yeni silahlar, yeni tılsımlar ve yeni yetenekler de kazanıyorsunuz.

Cuphead The Delicious Last Course Oynanış Videosu

DLC 30 Haziran’da PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek. Bu ek paket aynı zamanda Cuphead’in son zorlu görevi olacak o yüzden doya doya oynamanızı da tavsiye ediyoruz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir