Cyberpunk 2077 Yakında Büyük Bir Güncelleme Alabilir

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store’da Cyberpunk 2077 için gelmesi planlanan bir tane daha güncelleme keşfedildi. Güncellemenin boyutunun 40 GB boyutunda olduğu ve oyunun, DLC sürümü için atılan ilk adım olabileceği söyleniyor.

Cyberpunk 2077’ye güncelleme gelecek mi?

Geçtiğimiz haftalarda, oyun tarihindeki “en büyük güncelleme” olarak adlandırılan bir Cyberpunk 2077 reklamı çevrimiçi olarak ortaya çıkmıştı. CD Projekt Red ise bizlere bu reklamın 1.2 güncellemesini gösteren pazarlama kampanyası olduğunu söylemişti. Buna rağmen PricklyAssassin isimli bir Reddit kullanıcısı, Epic Inspector aracını kullanarak Epic Games Store üzerinden Cyberpunk 2077’ye yakın zamanda 38,2 GB büyüklüğünde bir güncelleme geleceğini keşfetti. Oyuna gelecek olan yeni güncellemelerin 2-3 hafta içerisinde çıkacağı iddia edildi.

Cyberpunk 2077

Reddit kullanıcısına göre güncelleme, oyuna herhangi bir yenilik getirmeyecek. Tabii ki de bu güncelleme sayesinde Night City’de halen daha rastladığımız hatalar düzeltilebilir zira geliştirici ekip yakın bir zamanda en sık karşılaşılan hatalarla ilgili bir liste de hazırlamıştı. Gelecek olan güncelleme ise oyunun çıkışından önce söz verilen ücretsiz DLC’ler için Cyberpunk 2077’yi teknik açıdan hazırlama olasılığını taşıyor olabilir. PricklyAssassin’e göre bu durum, oyuna ait genişlemelerin Epic Games Store üzerinden kaldırılmasıyla kanıtlanıyor. Bunun yanında oyunu çevrimdışı oynamak için de yeni bir güncelleme gerekebilir.

CD Projekt Red, oyunun çıkış tarihinden beri oyunu düzeltmeye odaklandı. Zaman artık yeni özellikleri gösteriyor olabilir. Yakın bir tarihte oyun tekrardan Playstation Store’a da geri dönmüştü. Steam kullanıcıları ise oyun hakkındaki düşüncelerini olumlu olarak değiştirmeye yavaştan başladı.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir