Söylenti: Cyberpunk 2077 DLC’lerinin Detayları Oyun Dosyalarında Keşfedildi

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Nisan ayında, bir Reddit kullanıcısı (Reddit’teki gönderisi silinmesine rağmen birinci resim) Cyberpunk 2077’ye gelebilecek potansiyel güncelleme ve DLC’leri listelemişti. Bu sefer de başka bir veri madencisi olan Saint-Pirate, oyuna gelecek olan eklentileri CP77 Tools adındaki bir mod ile keşfetmeyi başarmış.

cp1

Cyberpunk 2077 DLC’leri nasıl olacak?

Bu mod sayesinde Saint-Pirate, oyuna gelecek olan iki eklenti paketini EP1 ve EP2 adları ile keşfetmiş. Veriden çıkartabildiklerine göre EP1, Pacifica bölgesini büyütmeyi ve oyuncuların ziyaret edebileceği yeni bir kombat bölgesini içeriyor. Bunun yanında özel bölgeler ve görevler de cabası. EP2 ile ilgili ise henüz hiçbir bilgi bulunamamış.

Veri bilimcinin dediğine göre EP1 ve EP2, ücretsiz bir DLC serisinin parçası olmayacak. Tıpkı The Witcher 3’ün paralı eklentileri gibi, oyuncular bu iki eklenti paketini de almak zorunda kalacak. Bu paketlerin çıkış tarihi bilinmemekle beraber bunun yanında 17 tane de kozmetik, fotoğraf moduna yeni pozlar, silahlar ve arabalar içeren ücretsiz DLC’ler de olacak.

Cyberpunk 2077

Tabii ki bu tür söylentilerin yabancıların deyişiyle “bir tutam tuz serperek” tadına bakmalıyız. Buna rağmen Cyberpunk 2077, ileriki zamanlarda oldukça hareketli anlar yaşayacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir