PCKONSOL

Cyberpunk 2077 Fotoğraf Modu Yeni Bir Fragmanla Tanıtıldı

CD Projekt, Cyberpunk 2077’nin fotoğraf modunu açıkladı ve oyunun çıkışına bir az bir süre kaldı.

Aşağıda, Cyberpunk 2077’deki fotoğraf modunun fragmana göz atabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, nerede olursanız olun oyunu duraklatabilecek ve oldukça ayrıntılı fotoğraflar için birinci şahıs bakış açısından çıkıp karakterinizin ve etrafınızı detaylı bir fotoğrafını çekebileceksiniz.

Fragman, Cyberpunk 2077’nin fotoğraf modunda yaratıcı olmak için bir sürü seçeneğin olduğu gerçeğini vurguluyor. Örneğin, alan derinliğini değiştirebilir, çıkartmalar ekleyebilir, poz değiştirebilir ve hatta yüz ifadelerini de değiştirebilirsiniz. Ayrıca, ekran görüntülerinin bir derlemesini oyunun içinde de kaydedebileceksiniz gibi görünüyor.

Eminim ki CD Projekt Red’in devasa RPG’si olan Cyberpunk 2077’i oynamak için sabırsızlanıyorsunuzdur. Cyberpunk 2077’nin 10 Aralık’ta nihayet dünya çapında piyasaya sürülmesine bir haftadan fazla süre kaldı. CD Projekt Red oyunu PC, PS4 ve Xbox One için ve yeni nesil konsolların geriye uyumluluk özellikleri aracılığıyla satışa sunulacak. Yani, PS5, Xbox Series X ve Xbox Series S’de oynanabilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu