Cyberpunk 2077 Xbox Game Pass’e Geliyor Olabilir

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

CD Project RED tarafından geliştirilen ve duyurulduğu günden beri büyük ilgi gören Cyberpunk 2077 çıkış yapalı neredeyse 1 yıl olacak. Oyunun olaylı çıkışının ardından geliştirici ekip itibarlarını toplamak için oyuna bir sürü güncelleme getirdi. Ancak bugünkü haber konumuz Cyberpunk 2077’ye gelecek olan güncellemeler değil.

Sizlerde hala daha oyuna şans vermek için bekliyorsanız sizlere güzel bir haberimiz var. Abonelik dışında ekstra bir ücret ödemeden teknik açıdan hala daha sıkıntıları olan oyunu Xbox Game Pass sayesinde oynayabilirsiniz. Evet doğru okudunuz, Cyberpunk 2077 Xbox Game Pass’e geliyor olabilir.

Xbox geçtiğimiz gün konsollarında bulunan bulut oyunları tanıtmak için topluluk bölümünde bir video yayınladı. Birçok oyunun yer aldığı videoda CD Projekt RED’in en son oyunundan kısa bir klip yer alıyor. Kısa klipte FPP görüntüsünde, oyuncunun tabancayla vurduğu birkaç robotu görüyoruz.

Cyberpunk 2077’den bir sahnenin bulunduğu Xbox Cloud Gaming videosu

Evet sizler kısa bir klip sayesinde hangi oyun olduğu hakkında nasıl kesin konuştuğumuzu merak edebilirsiniz. Ancak çoktan birçok oyuncu videoda görünen silahın Cyberpunk 2077’de yer alan “Overture” olduğunu ve klibin 17. saniyesinde gözüken bölümün, 19 Kasım 2020’de yayınlanan fragmandan alındığını söylüyorlar.

Bu videonun bir tesadüf ya da fan yapımı olduğu düşünülebilir. Ancak Microsoft yalnızca yakın bir zamanda oyun hizmetine dahil olacak oyunları videolarına ekliyor. CD Projekt RED’e oyunu Xbox Game Pass’te kullanıma sunmayı planlayıp planlamadıkları sorulduğunda da tahmin edilebileceği gibi bu durumu yalanlanmış. Ancak bu, yakın gelecekte böyle bir senaryonun gerçekleşmeyeceği anlamına gelmiyor. Yine de henüz resmi olarak açıklanan bir durum olmadığının altını çizmek gerekir.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image