CD Projekt Red Cyberpunk 2077 ve Edgerunners İçin Özel Bir Night City Yayını Yapacak

CD Projekt Red'in gerçekleştireceği canlı yayın, anime dizisi Edgerunners ve Cyberpunk 2077 hakkında bizleri nelerin beklediğine odaklanacak.

Alperen Kağan Şimşek
1 Dk Okuma Süresi
cyberpunk 2077

İki sene önce çıkışını gerçekleştiren ve bug ile hataları yüzünden CD Projekt Red’e zor zamanlar yaşatan Cyberpunk 2077, nispeten olumlu yorumlar almaya devam ediyor. Özellikle son zamanlarda sızdırılan eklenti paket içeriği ve oyunun satış adedinin 18 milyonu geçmesi de stüdyonun halen daha planları olduğuna işaret ediyor.

Nitekim stüdyonun önümüzdeki hafta özel bir Night City Wire canlı yayını etkinliği yapacağını duyurması da bunu doğrular nitelikte duruyor.

Cyberpunk 2077 ve Edgerunners hakkında neler göreceğiz?

6 Eylül tarihinde TSİ 18.00’da gerçekleştirilecek yayında Cyberpunk 2077’yi bundan sonra nelerin beklediği açıklanacakken anime dizisi Edgerunners hakkında yeni bilgiler de verilecek.

Canlı yayında ne gibi yeniliklerin duyurulacağı belirtilmediyse de yakın zamanda sızdırılmış yeni hikaye ve görevler getiren DLC’sinin burada görülmesi bekleniyor. Öte yandan The Witcher serisinin sevilen oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil güncellemesi hakkında da bir gelişme paylaşılabilir.

Bu makaleyi paylaş
2 Senedir misteRNOOB çatısı altında kendimce yazılar ve incelemeler yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir