KONSOL

Cyberpunk 2077 HOTFIX 1.05 Yaması Yayınlandı

CD Projekt Red, Xbox ve PlayStation için Cyberpunk 2077 için 1.05 yaması yayınladı ve görevler, görseller, stabilite ve çok daha fazla sorunları düzeltiyor. PC sürümü yaması ise yakında gelecek. Yamanın konsollardaki boyutu yaklaşık 17 GB civarında ancak PC için ne zaman geleceği ve boyutunun ne olacağı henüz netlik kazanmış değil.

Performans ve stabilite iyileştirmeleri getiren, ayrıca oyundaki çökmeleri de düzelttiği söylenen bu güncellemenin yama notlarına dilerseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bu yamanın konsollardaki deneyimi ne kadar geliştirdiğini ve oyuncuların para iadesi istemesini engelleyip engellemeyeceği merak konusu. Cyberpunk 2077 konsol sürümlerinde büyük hatalar bulunduğundan dolayı Sony ve Microsoft, oyundaki deneyimlerinden memnun olmayanlar için resmi olarak iade teklif ediyor. Ayrıca Sony, Cyberpunk 2077’i bu sorunlar düzelene kadar PS Store’dan süresiz olarak kaldırdı. Bu yüzden, CD Projekt Red oyunu sık sık güncelleyip, oyunu stabil yapmak istiyor.

CD Projekt Red, Yeni yamada daha çok konsollarda olan hataları düzeltmeğe odaklandı. Şirket, biz oyunculara söz verdi ve sözünü tutacak gibi görünüyor. Umarız bu can sıkıcı hatalar yakında düzeltilir ve stabil bir oyun olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu