Cyberpunk 2077 Night City Wire’da Otomobillere ve Motosikletlere Yakın Bakış

Ersel İsmail İSLAM
Ersel İsmail İSLAM
2 Dk Okuma Süresi

Cyberpunk 2077 Night City Wire’da Otomobillere ve Motosikletlere Yakın Bakış 

Cyberpunk 2077’deki birkaç araç sınıfı ve modeliyle tanışmıştık. Geliştiriciler ayrıca çalışmalarının perde arkasından da bahsetti ve Keanu Reeves oyuncuları Arch motosikletlerinden biriyle tanıştırdı.

Bugün düzenlenen Night City Wire sunumunda, Cyberpunk 2077’de kullanacağımız birkaç sınıf araç modelini tanıdık. Oyunda hem ekonomik hem de yarış ve kaçamaklar için mükemmel spor arabaları sürebileceğimizi öğrendik. Aynı zamanda güçlü kamyonlar, ticari limuzinler ve motosikletler de sürebileceğiz ve bu Night City sakinlerinin yapabileceklerinin sadece küçük bir kısmı. Aşağıdaki videolardan bugün gösterilen araçlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Geliştiriciler, oyuncuların gerçek, güçlü arabalarla uğraştıklarını hissetmelerini amaçladıklarını ve araçları “kaygan” hissettirmek için nasıl çalıştıklarından bahsettiler. Arabaların seslerini gerçek araçlardaki sesleri kaydederek (40’tan fazla aracın kullanıldığı) oluşturduklarını öğrendik ki fütüristik detaylarla dolu oyunda bunun gerçekçiliği ne kadar artıracağını siz tahmin edin. Cyberpunk 2077, kurgusal modellere ek olarak gerçek bir arabaya da sahip olacak. 1977 Porsche 911 Turbo.

Night City Wire sunumunda, Keanu Reeves ve Gard Hollinger (motosiklet markası Arch’ın kurucusu) motosikletlerin Cyberpunk 2077’ye uyarlanmasına ilişkin çalışma sürecini sundukları bir videoyu da görebiliyorduk.

Ayrıca Cyberpunk 2077 ile Porsche iş birliği duyuru videosu da paylaşıldı.

Cyberpunk 2077’nin bu yıl 19 Kasım’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya çıkacağını hatırlatmak isteriz. Oyun yakın zamanda altın seviyesine ulaştığını siz değerli okurlarımızla paylaşmıştık bu yüzden çıkış tarihinin ertelenmeyeceğini söyleyebiliriz.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir