Cyberpunk 2077 Tekrar mı Ertelenecek?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Cyberpunk 2077 biz yaklaştıkça uzaklaşmaya devam mı ediyor?

Birçok oyuncunun aklında olan düşünce bu: Cyberpunk 2077 tekrar ertelenecek mi? Şu anda bu soruya cevap bulmak çok güç ama kulağımıza gelen dedikodular, oyunun bir kez daha ertelenebilme olasılığının olduğunu gösteriyor. 19 Kasım tarihinden 10 Aralık’a çekilen Cyberpunk 2077, bildiğiniz üzere mevcut nesil konsollardaki performansın artırılması için ertelenmişti. Geliştiriciler, yüksek bütçeli sci-fi RPG oyunun beklentilerinin doruk noktalarına ulaştığının farkında ve bunun için de en küçük bir hatayı bile gözden kaçırmamaya çalışıyorlar.

Tiffany Treadmore Inc. adındaki bir Twitter hesabına göre Cyberpunk 2077, 2021’e kadar çıkamayabilirmiş. Evet, bu dedikodunun doğruluğu tartışılır ama bu hesap, Valve açıklamadan önce Half-Life: Alyx’in çıkacağını ve E3 2020’nin erteleneceğini de çok önceden tahmin etmişti. Ayrıca oyuncuların Cyberpunk 2077 resmi Twitter hesabında “10 Aralık” ibaresinin kaldırıldığını söylemesi de dedikoduyu güçlendiriyor. İlginçtir ki Wayback Machine’e göre ise bu ibare hiçbir zaman oraya eklenmemiş.

Gelirsen geel, gelmezsen gelmee…

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir