Cyberpunk 2077’nin Ücretsiz DLC’si ve Güncellemeleri Ertelendi

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için güncellenmiş yeni yol haritasını yayınladı. Bu yayınlanan yol haritası ile de oyuna gelecek düzeltmeler, güncellemeler ve ücretsiz DLC’nin tarihleri revize edilmiş. Özellikle gelecek büyük güncellemeler ve oyuncuların merakla beklediği ücretsiz DLC ertelenmiş durumda.

Normalde CD Projekt’in Ağustos ayında yayınladığı yol haritasında oyuna bu yılın sonuna kadar ücretsiz bir DLC, güncellemeler ve iyileştirmeler sıralı bir şekilde gelecekti. Ancak bugün yayınlanan yol haritası güncellemelerin ve ücretsiz DLC’nin 2022 yılına ertelenmiş olduğunu gösteriyor.

Firmanın yol haritası ile açıkladığı bilgilere göre öncelik verilecek kısım, önemli düzeltmeler ve güncellemeler olacak. Yani oyuna 2022 yılında ücretsiz bir DLC getirmeyi planlıyorlar, fakat öncelikli olarak değil.

Cyberpunk 2077 Güncellenen Yeni Yol Haritası

Cyberpunk 2077 Yol Haritası

Zaten firma, geçtiğimiz hafta hem Cyberpunk 2077’nin hem de The Witcher 3’ün yeni nesil güncellemelerinin 2022 yılına ertelendiğini de duyurmuştu. Bu erteleme ile Cyberpunk 2077 için yeni nesil güncellemesi 2022’nin başında, The Witcher 3 içinse 2022’nin ikinci çeyreğinde yayınlanacak.

Son olarak bu erteleme için CD Projekt, oyunun geliştirilmesini denetleyen kişilerin verdiği önerilere dayanarak böyle bir yol haritası oluşturduklarını açıkladı ve uzayan süreçten dolayı oyunculardan özür diledi.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image