Cyberpunk 2077 ve Witcher 3: Wild Hunt’ın Yeni Nesil Güncellemesi 2021’de Çıkmayabilir

Alperen Kağan Şimşek
Alperen Kağan Şimşek
1 Dk Okuma Süresi

CD Projekt Red Yönetim Kurulu Üyesi Michal Nowakowski yaptığı açıklamalara göre, Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3: Wild Hunt’ın 2021’de çıkacağı söz verilen yeni nesil sürümlerinin bu yıla yetişemeyebilir.

Nowakowski, “Cyberpunk 2077’nin yeni nesil sürümünü bu sene içerisinde çıkarmayı hedefliyoruz ancak oyunların çıkma tarihi konusunda gerekli dersi aldık ve bu yüzden tarihlerde bir değişiklik olmayacağını kesin olarak söyleyemiyorum. The Witcher 3’ün de işin içine dahil olmasıyla durum farklılaşıyor, iki projeyi de 2021’e yetiştirmek için çalışıyoruz. Şu anda daha net konuşamıyorum.” dedi.

CEO Adam Kiciński ise, “Cyberpunk’ın yeni nesil sürümü bu maceramızda önemli bir adım. Cyberpunk markasının uzun vadeli potansiyeline inanıyoruz, bu yüzden oyunun DLC’leri üzerinde çalışıyoruz.” açıklamasını yaptı.

CD Projekt Red’in mali raporundan öğrendiğimiz kadarıyla da stüdyo çalışanlarının %40’ı halen daha PS4 ve Xbox One Cyberpunk 2077 sürümleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Şimdilik CD Projekt, Cyberpunk 2077 çıkış faciasından sonra yoğurdu üfleyerek yemeyi tercih ediyor. Ne diyelim geç olsun güç olmasın…

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
2 Senedir misteRNOOB çatısı altında kendimce yazılar ve incelemeler yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image