PCİlginç HaberlerKONSOL

Cyberpunk 2077’nin Çıkış Fragmanında Gizli Mesaj Bulundu

Cyberpunk 2077’nin Çıkış Fragmanında Gizli Mesaj Bulundu

Cyberpunk’un çıkışına çok az bir süre kalmışken, herkes nabzını tutmuş durumda. Biz oyuncular kadar yapımcısı CD Projeck Red de bir o kadar heyecanlı. Firma dün oyunun çıkış fragmanını yayınlamıştı.

Trailerı dikkatli izlerseniz, 2.08 civarında ekranın kısa bir süreliğine gidip geldiğini fark edeceksiniz. Bu araya bir mesaj bırakılmış. Mesaj’ın ana konusu, oyunun çıkışından sonra gelecek DLC’ler ve elbette bir teşekkür. Oyuna 2021 yılı içinde hikaye genişlemeleri ve birçok ücretsiz DLC gelecek.

Mesaj tam haliyle şu şekilde;

Cyberpunk 2077 için bekleyiş neredeyse sona erdi. Oldukça uzun bir yolculuktu ve her şeyden önce, bu yolda bizimle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür etmek istiyoruz. Oyun için büyük bir heyecan olduğunu biliyoruz ve yakında, bu heyecana deyip deymeyeceğine karar vereceksiniz.

Geliştirdiğimiz ilk oyun The Witcher’dan beri lansman günleri heyecan ve endişe karışımıdır. Oyuna başladıktan sonra tepkilerini görmek bize endişe vermiyor dersek, yalan söylemiş oluruz. Bu çıkış trailerı ile artık oyun bizden çıkıp, sizin oluyor. Şimdiye kadarki en sürükleyici dünyamızı yaratmak için yola çıktık. Keşfetmenizi bekleyen hikayelerin ve Night City’de geçireceğiniz süre boyunca kuracağınız ilişkilerin  size bağlı kalacağına inanıyoruz. 

Daha önce genişlemelerin geleceğinden bahsetmiştik ama henüz ayrıntıları konuşmaya hazır değilken, Hearts of Stone & Blood and Wine ile ilgili çalışmalarımızdan çok şey öğrendiğimizi belirtmek isteriz. Planladığımız genişletmelerimiz, sizi Cyberpunk 2077 dünyasının daha da derinlerine götürecek ve size kısa sürede unutamayacağınız, zor seçimler yapabileceğiniz hikaye odaklı içerikler sunacak.

Onlara gelmeden önce ise 2021’nin başlarında ücretsiz DLC programımızı başlatacağız. Tıpkı The Witcher 3’te olduğu gibi, bir dizi ücretsiz DLC Night City’ye vuracak, bir sürü harika şey ekleyecek ve bu karanlık dünyanın içine biraz yaşam katacak. Umarız onları dört gözle bekliyorsunuzdur!

Bu mesajı bir rica ile bitirmek istiyoruz. Oyunu oynadıktan / bitirdikten sonra, bize geri dönüp V’nizin kim olduğunu söylerseniz çok seviniriz. Forumlarımız ve sosyal medyamız sizin için var. Night City’yi nasıl bulduğunuzu ve hangi seçimleri yaptığınızı bilmek istiyoruz. Size içine atlayabileceğiniz, hikayenizi anlatabileceğiniz kocaman bir dünya yarattık.

CD Projekt RED Ekibi”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu