Mod Yapımcıları Cyberpunk 2077’ye 19 İstasyonlu Çalışan Bir Metro Sistemi Ekledi

Mod yapımcıları Cyberpunk 2077'yi istenilen hale getirmeye devam ediyor.

Büyük umutlarla tanıtılan Cyperpunk 2077, oyuncuların istediklerini maalesef veremedi. Oyunun çıkışının üzerinden 1 yıl geçmiş olsa da geliştirici ekip hala daha oyunu geliştirmeye devam ediyor.  Oyuna yeni güncellemeler ve hata düzeltmeleri gelmeye devam ediyor. Mod yapımcıları ise yeni modlar ile oyuncuların hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyorlar.

Cyberpunk 2077 için 19 İstasyonlu Çalışan Bir Metro Sistemi

‘KeanuWheeze’ isimli mod geliştiricisi, Cyberpunk 2077 için harika bir mod yayınladı. Bu mod ile oyuna 19 keşfedilebilir istasyon ve kullanılabilir olan bir metro sistemi ekliyor. Oldukça iyi görünen ve üzerinde düşünülmüş olan bu mod oyunda olması gereken bir eksikliği kapatıyor.

Cyberpunk 2077

Mod yapımcısının açıklamalarına göre Metro Sistemi Modu, treni beklediğimiz 19 adet el yapımı metro istasyonuna sahip. Ayrıca, üçüncü şahıs ve birinci şahıs kamera açıları arasında geçiş yapmamıza olanak tanıyor. Mod oyunculara oldukça kolaylık sağlayan %100 yerel kullanıcı arayüzü, %100 denetleyici uyumluluğu gibi özellikler sunuyor. Bu sebeple modu kurduktan sonra yükleme ekranları ve ayarlamanız gereken kısayol tuşları bulunmuyor. Son olarak, bu mod şehrin sokaklarına bakmamıza ve Cyberpunk 2077’nin bizlere ne kadar güzel manzaralar sunduğunu hatırlamamıza olanak tanıyor.

Peki metro istasyonlarına nasıl gireceğiz? Bir istasyona girmek için haritada yer alan “Metro:…” hızlı seyahat noktalarından birine gitmeniz gerekiyor. Ardından, “etkileşim” tuşuna basılarak dünya haritasına en yakın istasyonun üzerine bir raptiye yerleştirmiş olacaksınız. Son olarak hızlı seyahat noktalarından birisine giderek herhangi bir metro istasyonuna ulaşabilirsiniz.

Sizlerde bu modu deneyimlemek için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu