İlginç HaberlerKONSOL

Cyberpunk 2077’yi Atari VCS’de Çalıştırdılar

Cyberpunk 2077, Atarinin yeni konsolu olan Atari VCS’de teknik olarak çalıştırılmayı başardı ama alınan kare hızının az olması biraz can sıkabilir.

Biliyorsunuz ki, Atari yeni konsolu yakın zamanda çıkış yapacak. Cyberpunk 2077’yi çalıştırarak (kare hızı düşük de olsa) konsolun gayet güçlü olduğunu görebiliyoruz. En azından boyutuna göre konsol göre gayet güçlü.

Atari VCS, resmi olarak “tamamen modern bir oyun ve video bilgisayar sistemi” olarak adlandırılan yeni bir konsol. Videoda da görebileceğiniz gibi, yeni Atari konsolu Cyberpunk’ı gayet çalıştırabiliyor ve neredeyse her şey sorunsuz çalışıyor. (Etrafınıza bakmadığınız sürece kare hızı neredeyse sabit kalabiliyor).

Videoyu hazırlayan Youtuber Kevin Kenson, konsolun Cyberpunk 2077 çalıştırırken ısınmasına ve daha önce de belirtildiğimiz gibi kare hızının düşük olmasına dikkat çekiyor. Ancak yeni Atari konsolunuzda Cyberpunk 2077 oynamanızı engelleyen hiçbir şey olmayacağının altını çizmek isteriz.

Atari VCS de konsol savaşlarına katıldı. KFConsole, Playstation, Xbox, Nintendo ve Atari. Her biri birbirinden iddialı ama en çok hangisi başarılı olacak? Göreceğiz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu