Cyberpunk Temasının Aksiyon ve RPG ile Birleştiği Yapım The Ascent Rise Up Tanıtıldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Belki Cyberpunk 2077’den memnun olmadınız, belki biraz daha futuristik anlar görmek ve neon ışıklı, karanlık atmosfere sahip şehirlerde gezmek istiyorsunuzdur. Eğer bunları onayladıysanız, İsveç stüdyosu Neon Giant’ın yeni oyunu olan shooter RPG türündeki The Ascent’e şans vermek isteyebilirsiniz.

Bugünkü Xbox Indie Showcase etkinliğinde The Ascent’ın 4K, ultra yüksek çözünürlüklü trailer’ını izleme şansı bulduk. Xbox Series X / S, Xbox One ve PC’de The Ascent’in, aynı grafiksel özelliklerle 2021’in sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. İzometrik sci-fi temasına sahip oyun, hem tek oyunculu hem de co-op oynanış (en fazla üç kişiyle) ve ortak görevler sunacak. Oyun, çıktığı ilk günden Xbox Game Pass’e dahil olacak.

Oyunun hikayesi karmaşa ve kaos ile başlıyor. Yaşayan veya yaşamayan her şeye sahip olan ve yöneten The Ascent Group’un çökmesinin ardından geride kalan herkes, yaşamak için canını dişine takmakta. Güvenlik ve huzurun alt üst olduğu sokaklarda, çete ve örgütleri etkisiz hale getirmek ve şirketin çöküşünün ardındaki gizli detayları ortaya çıkarmak sizin elinizde. Bunu yaparken Ascent Group’un sahip olduğu gecekondulardan lüks bölgelere kadar her yeri keşfedin. Kombata girmeden önce taktikselliği arttırmak adına düşmanların zayıf yönlerini göz önüne alın, yetenek ağacının çeşitliliği ile vücudunuzu siber yazılımlarla donatın ve şehri kurtarın.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image